Studentko/Studencie!

Akademickie Biuro Karier US uruchomiło nową platformę kariery, która pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej pracy: Career Center by JobTeaser.

Zarejestruj się mailem w domenie stud.usz.edu.pl i określ swoje preferencje, aby otrzymywać treści i oferty, dopasowane do Twoich zainteresowań i potrzeb.

Career Center zapewni ci niezbędne wsparcie do skutecznego wejścia na rynek pracy. Bez względu na to czy dopiero zaczynasz studia, czy już teraz szukasz pracy, na platformie znajdziesz interesujące treści.

Do twojej dyspozycji są:

• profile firm,
  • informacje na temat wydarzeń związanych z rozwojem kariery – w tym o szkoleniach i giełdach pracy,
  • oferty pracy, praktyk, staży z Polski i zagranicy,
  • kalendarz do umawiania spotkań z doradcami zawodowymi z Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Stwórz konto w serwisie klikając w poniższy link: https://abk-usz.jobteaser.com

Już teraz pobierz aplikację Career Center by JobTeaser:

• na iPhone’a
  • na Androida

W razie pytań napisz do nas: abk@usz.edu.pl